جشنواره اسنوا

جشنواره زمستانی اسنوا

چطور در جشنواره زمستانی اسنوا شرکت کنم؟

جشنواره زمستانی اسنوا از تاریخ نهم دی ماه 99 آغاز می گردد و به مدت محدود ادامه خواهد داشت.

کارت تخفیف فقط به خریدارانی تعلق خواهد گرفت که محصولات شامل جشنواره را از تاریخ 9 دی ۱۳۹۹ تا تاریخ اعلامی شرکت فعال کرده باشند. مهلت فعالسازی کارت تخفیف تا 48 ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارتهای فعال شده ، تا پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۹ می باشد و شرکت اسنوا پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.

 

علاوه بر این ، به استان های ذکر شده ، کارت هدیه ویژه تعلق خواهد گرفت :

سیستان و بلوچستان – هرمزگان – خوزستان – کرمانشاه – کردستان – آذربایجان غربی – ایلام – فارس – کهکیلویه و بویر احمد – زنجان – همدان

محصولات جشنواره اسنوا

ظرفشویی
ساید بای ساید اسنوا
اجاق اسنوا
لباسشویی اسنوا
یخچال فریزر اسنوا
تلویزیون اسنوا

نحوه شرکت در جشنواره زمستانی اسنوا

1- نصب محصول
به منظور بهره مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.
2- دریافت کارت هدیه
پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کارت تخفیف به شما مصرف کننده محترم تحویل داده خواهد شد. این کارت، حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف و همچنین یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می‌باشد که تنها در صورت تمایل به خرید اینترنتی  می بایست پوشش روی کارت، خراشیده شود.
3- نحوه فعالسازی کارت
پس از دریافت کارت هدیه به منظور فعالسازی آن، شماره سریال ۱۸ رقمی کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت عیناً و بدون کم و کاست، مطابق با نمونه زیر، به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نمایید.
پیامک فعالسازی کارت هدیه اسنوا
توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کارت به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش اسنوا استفاده نمایید.
4- نحوه استفاده از کارت
خریدار میتواند مبلغ اعتبار کارت هدیه خود را پس از فعالسازی به روش توضیح داده شده، به عنوان تخفیف در خریدهای بعدی از فروشگاه انتخاب سنتر (نماینده رسمی اسنوا) استفاده نماید. با مراجعه به وب سایت https://khaneroayaei.comمی توانید از تخفیف ها و محصولات فروش ویژه دیده کنید.
نکات مهم
1- در صورتی که خریدار قصد خرید اینترنتی دارد بایستی قسمت دارای پوشش را خراشیده و از کد تخفیف اینترنتی استفاده نماید. انتخاب سنتر از دریافت کارت های مخدوش شده معذور می‌باشد.
تذکر: لازم به ذکر است از دریافت کارت های تخفیفی که قسمت دارای پوشش آن مخدوش شده است جدا اجتناب فرمایید.
2- کارت تخفیف به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را از نهم دی ماه تا تاریخ اعلامی فروشگاه خریداری و نصب نمایند.
3- مهلت فعالسازی کارت تخفیف تا 48 ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارتهای فعال شده ، تا پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۹ می باشد و شرکت اسنوا پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.
دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

Call Now Button

با سلام
لطفا قبل از ثبت سفارش برای اطمینان از موجودی و قیمت کالا با کارشناسان ما تماس بگیرید، با تشکر