جشنواره دوو

جشنواره تابستانه دوو

جشـنواره تابستانـــه دوو

تابستان 1400 را با چیدمانی متفاوت آغاز کنید

جشنواره تابستانی دوو آغاز شد، پس همین حالا محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید و تا سقف 5 میلیون تومان کارت تخفیف بگیرید.

چطور در جشنواره دوو شرکت کنم؟

اعطای کارت “تخفیف” تا سقف پنج میلیون تومان، به خریدارانی تعلق میگیرد که از تاریخ 1 مرداد ماه 1400 محصولات شامل جشنواره را خریداری، نصب و کارت هدیه آن را فعال کرده باشند.

مهلت فعالسازی کارت تخفیف تا 48 ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارتهای فعال شده ، تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۰ می باشد و شرکت دوو پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.

علاوه بر این به مناطق زیر ، کارت هدیه ویژه اهدا خواهد شد :

 

سیستان و بلوچستان – هرمزگان – خوزستان – کرمانشاه – کردستان – آذربایجان غربی – ایلام – فارس – کهکیلویه و بویر احمد – زنجان – همدان – لرستان

محصولات جشنواره دوو

نحوه شرکت در جشنواره دوو

1- نصب محصول
به منظور بهره مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.
2- دریافت کارت هدیه
پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کارت تخفیف به شما مصرف کننده محترم تحویل داده خواهد شد. این کارت، حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف و همچنین یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می‌باشد. لطفا از خراشیدن این پوشش اکیدا خودداری فرمایید.
3- نحوه فعالسازی کارت
پس از دریافت کارت هدیه به منظور فعالسازی آن، شماره سریال ۱۸ رقمی کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت عیناً و بدون کم و کاست، مطابق با نمونه زیر، به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نمایید.
نمونه
توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کارت به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنواره ‌های فروش دوو استفاده نمایید.

برای فعال سازی کارت هدیه خود، روی دکمه زیر کلیک کنید :

نکات مهم
1- فروشندگان گرامی بایستی قبل از تحویل گرفتن کارت حتما از فعال بودن آن اطمینان حاصل نمایند. برای این کار کافیست کد تخفیف مندرج روی کارت را از طریق پیامک برای سامانه ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نموده و نتیجه آن را از همان سامانه دریافت نمایند.همچنین این استعلام از طریق سامانه باشگاه فروشندگان نیز امکان پذیر می‌باشد
تذکر: لازم به ذکر است از دریافت کارت‌های تخفیفی که قسمت دارای پوشش آن مخدوش شده است جدا اجتناب فرمایید.
2- کارت تخفیف به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را از 1 مرداد ماه 1400 خریداری و نصب نمایند.
3- مهلت فعالسازی کارت تخفیف تا ۴۸ ساعت پس از نصب محصول می باشد.
دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

Call Now Button

با سلام
لطفا قبل از ثبت سفارش برای اطمینان از موجودی و قیمت کالا با کارشناسان ما تماس بگیرید، با تشکر