قوانین و مقررات

کاربر محترم ، لطفا مطالب زیر را جهت استفاده از خدمات سایت خانه رویایی با دقت مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی:

لازم به ذکر است تمامی اصول سایت خانه رویایی بر حسب قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک میباشد و بدیهی است که کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوط به کاربر باشد.
اگر در آینده تغییراتی در قوانین مندرج  و سرویس های خانه رویایی ایجاد شود در همین صفحه قوانین جدید درج خواهد شد و کاربر توافق می کند که استفاده مداوم وی از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
استفاده کاربران از پروفایل شخصی در وب سایت خانه رویایی به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت انتخاب سنتر از جانب کاربر میباشد.
محصولاتی که در وب سایت خانه رویایی در معرض فروش قرار می گیرد ، مستقیما از شرکت های واردکننده رسمی لوازم خانگی خارجی و یا شرکت های تولیدکننده محصولات لوازم خانگی ایرانی خریداری می شود ، بنابراین مسئولیت مربوط به کیفیت ، محتوا و شرایط خدمات پس از فروش به عهده شرکتهای مربوطه می باشد و فروشگاه خانه رویایی از این بابت مسئولیتی ندارد.
سفارشات ثبت شده حداکثر تا 12 ساعت دارای اعتبار می باشد و حتما ظرف مدت زمان تعیین شده بایستی سفارش توسط مشتری قطعی شود. (قطعی بودن سفارشات منوط به پرداخت کامل وجه سفارش خواهد بود)
سفارشاتی که هیچ پرداختی در مورد آن صورت نگرفته است ، به هیچ عنوان به منزله قطعی بودن سفارش نیست و فروشگاه هیچ مسئولیتی در خصوص تأمین و تحویل کالا نخواهد داشت. سفارشات قطعی نشده پس از 12 ساعت توسط خانه رویایی لغو خواهد شد.
مدت زمان تحویل کالای خریداری شده توسط مشتری طی 3 الی 72 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش می باشد. این مدت زمان بسته به محل  تحویل کالا (تهران و حومه یا سایر استانها) متغیر میکند.
نکته مهم : فروشگاه خانه رویایی به هیچ عنوان وب سایت زیرشاخه و یا سرشاخه ای ندارد و تنها خدمات خود را از طریق آدرس : www.khaneroayaei.com به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد.
خریدار بایستی در هنگام تحویل کالا از صحت و سلامت کالا مطمئن شده و نسبت به دریافت آن اقدام نماید در غیر این صورت پس از دریافت کالا در صورت هرگونه اسیب دیدگی کالا عواقب آن بر عهده خریدار خواهد بود .